19.02.2016

ChannelWorld Awards 2015 - 1. místo - děkujeme Vám

Díky Vašim hlasům jsme dosáhli zlatého hattricku a stali se v anketě ChannelWorld Awards Specializovaným distributorem roku 2013 - 2015.

 

"Velmi nás potešilo, že jsme již potřetí obhájili vítězství v této anketě. Je to důkaz toho, že usilovná práce v naší specilizaci na spotřební materiál a počítačové doplňky přináší své ovoce. S hrdostí můžeme říci, že se o naše zákazníky umíme v této oblasti kvalitně postarat." řekla Michaela Šnapková vedoucí marketingu a dodala: "Rádi bychom Vám poděkovali za projevenou přízeň a budeme i nadále dělat maximum proto, aby pro Vás bylo obchodování ještě jednodušší, efektivnější a přinášelo Vám zaslouženou odměnu v podobě větších zisků."

Více o anketě:

Anketu ChannelWorld Awards na českém a slovenském trhu vyhlašuje vydavatelství IDG a projekt ChannelWorld. Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a výrobců měli šanci zvolit svého distributora roku v České republice a na Slovensku.
V kategorii Specializovaný distributor roku hlasovalo 347 zástupců obchodních partnerů.  Zvítězila Lama Plus (33% hlasů) následovaná s odstupem společnostmi Agora DMT a Krup.

www.channelworld.cz - Výsledky ChannelWorld Awards 2015 odhalují ICT distributory a výrobce roku