|  1  2  >>  >>| |
Řazení : 
  zobrazení 
  položek 
NáhledVýr.Skl.č. | Obj. č. | OEMSNCena EU bez DPHDPH
Optický PatchCord Multi mode (50/125), 2xLC - 2xST, 2m, economy
1Skl.č.: *27947
Obj. č. : KJ020P5LTE01
0,10169,4221%
Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC - 15m, modrozelený, economy
1Skl.č.: *63973
Obj. č. : KJ015P5LL801
0,10280,9921%
Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC - 3m, modrozelený, economy
1Skl.č.: *63975
Obj. č. : KJ003P5LL801
0,10143,8021%
Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST - SC, 1m, economy
1Skl.č.: *27935
Obj. č. : KJ010P5CTE01
0,10119,8321%
Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST - ST, 2m, economy
1Skl.č.: *27933
Obj. č. : KJ020P5TTE01
0,10124,7921%
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), 2xLC - 2xLC, 1m, economy
1Skl.č.: *27953
Obj. č. : KJ010P6LCE01
0,10156,2021%
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), 2xST - 2xST, 1m, economy
1Skl.č.: *27930
Obj. č. : KJ010P6TTE01
0,10143,8021%
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC - ST, 1m, economy
1Skl.č.: *27948
Obj. č. : KJ010P6LTE01
0,1064,5521%
Optický PatchCord Single mode (9/125), 2xLC - 2xST, 1m, economy
1Skl.č.: *27925
Obj. č. : KJ010P0LTY01
0,10162,8121%
Optický PatchCord Single mode (9/125), 2xST - 2xSC, 1m, economy
1Skl.č.: *27915
Obj. č. : KJ010P0CTY01
0,10138,8421%
Optický PatchCord Single mode (9/125), 2xST - 2xSC, 2m, economy
1Skl.č.: *27914
Obj. č. : KJ020P0CTY01
0,10147,9321%
Optický PatchCord Single mode (9/125), 2xST - 2xST, 1m, 27916
1Skl.č.: *27916
Obj. č. : KJ010P0TTY01
0,1072,0721%
Optický PatchCord Single mode (9/125), 2xST - 2xST, 2m, economy
1Skl.č.: *27917
Obj. č. : KJ020P0TTY01
0,10147,1121%
Optický PigTail Multi mode (50/125), LC - 1m, economy
1Skl.č.: *27963
Obj. č. : KJ010I5ILE01
0,1068,2621%
Optický PigTail Multi mode (50/125), ST - 1m, economy
1Skl.č.: *27965
Obj. č. : KJ010I5ITE01
0,1046,1221%
|  1  2  >>  >>| |

LEGENDA:Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění, některé obrázky mají jen ilustrační charakter.
Akce. Novinka. Výprodej.
* SN - smluvní navýšení ceny (PHE popl. za likvidaci hist. zboží + AP autorský poplatek )

Ceny jsou Kč bez DPH

Kabely (Optika)

jiné Síťové prvky (LAN, WIFI)

Výrobce

  • Neutralle [20]

Délka [m]

  • 1 [15]
  • 2 [5]
  • 3 [1]
  • 15 [1]

Konektor

  • bez 2. konektoru [1]
  • LC [4]
  • LC-LC [2]
  • SC [3]
  • ST [7]
  • 2xLC [4]
  • 2xSC [2]
  • 2xST [10]

Specifikace

  • Multi mode (50/125) [7]
  • Multi mode (62,5/125) [6]
  • Single mode (9/125) [9]

Typ kabelu

  • Optický Patchcord [13]
  • Optický PigTail [9]